Gratis

Tehnician masini de tricotat la Laboratorul de Sosete

Laboratorul de Șosete

Candidatul Ideal

Pentru a te angaja pe acest post nu trebuie sa ai cunostinte sau experienta in domeniu, insa vrem sa fii serios si profesionist, sa ai pofta de munca, pofta de invatare, sa ai caracter pentru a putea lucra in echipa, sa te atraga mecanica, sa poti sa lucrezi tura de zi, seara sau noapte.

Descrierea jobului

Laboratorul de Sosete angajeaza coleg pe postul de "Tehnician masini de tricotat circulare", care sa aiba grija de functionarea corecta ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄a robotilor de tricotat sosete.

Salariul este 3250 lei net + bonusuri (in general, intre 400lei si 600lei).

Se lucreaza 7 zile de tura 1 + 2 zile libere + 7 zile de tura 2 + 2 zile libere + 7 zile de tura 3 + 10 zile de rezerva de acasa, care sunt libere, in afara unor situatii exceptionale. La fiecare 25 de zile, ai 10 zile de rezerva de acasa.

Se lucreaza in 3 ture (zi, seara, noapte) care se rotesc, dupa cum urmeaza:

- Tura 1: de la 07:00 - 16:00 (8 ore + 1 ora pauza)

- Tura 2: de la 15:30 - 00:00 (7,5 ore + 1 ora pauza)

- Tura 3: de la 23:30 - 07:30 (7 ore + 1 ora pauza)

Fabrica este situata in Complex Popeci, vis-a-vis de magazinul Arabesque Mathaus in Craiova.

Suntem cea mai modernă fabrică de șosete din România și misiunea noastră este să încălțăm toți Românii cu șosetele perfecte la prețuri corecte, iar apoi întreaga lume! 🙂

De ce? Pentru că selectăm cel mai bun bumbac pieptănat cu fibre lungi, pentru că lucrăm cu roboți performanți ca să producem doar șosete fără cusături, pentru că iubim ceea ce facem și ne pasă de oamenii care primesc șosetele noastre.

Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024