Gratis

Tehnician (interfoane / iluminat / suprav. video)

Intercom Electronic Instal srl
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie punctual, organizat, politicos si sa aiba minime aptitudini tehnice.

Descrierea jobului

Cаutаm pеntru аngajаre pе termеn lung persoana cu minima experiеntа in domеniul instаlаtiilor еlеctricе / еlеctronicе. Postul presupune munca de ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁teren ( doar in Bucuresti ) alaturi de o echipa tanara si motivata.
Program de lucru 10:00 - 18:30.
Salarizare atractiva ce creste odata cu vechimea plus diverse beneficii.
Detinerea permisului de conducere este absolut necesara.
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024