Gratis

Tehnician radioelectronist

Kantar Media Audiences

Candidatul Ideal

Experienta necesara:
- Experienta referitor la echipamentele TV-AV casnice.

Cunostinte necesare:
- Buna cunoastere a tipurilor de echipamente TV-AV, precum si a modului de interconectare a acestora cu televizorul.
- Deasemenea, o calificare in domeniul electronic, de depanare si service a echipamentelor TV-AV casnice.

Suplimentar, candidatul trebuie sa posede:
- Abilitatea de a lucra singur, nesupravegheat si la timp.
- Cunstiinte de baza in lucru cu PC.
- Cunostiinte elementare de comunicare in limba engleza.
- Posibilitatea de a se deplasa la interventii.
- Disponibilitatea de a efectua deplasari in localitati diferite de cea de domiciliu.
- Permis de conducere.

Descrierea jobului

Tehnicianul TAM este responsabil de instalarea si mentenanta echipamentelor de monitorizare TV din casele aflate in panel. El este reprezentantul ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂companiei in relatia directa cu membrii panelului, si din acest motiv trebuie sa fie bine pregatit tehnic, sa fie amabil si placut de catre membrii panelului si sa aiba o relatie buna cu acestia. Tehnicianul este raspunzator de instalarea corecta si de buna functionare a echipamentelor de monitorizare TV, astfel ca datele de audienta culese de echipament sa reflecte realitatea.

Beneficii:

- Tichete de masă;
- Tichete cadou;
- Tichete de vacanta;
- Abonament Bookster;
- Decontare carburant;
- Asigurare medicala si de viață;
- Posibilitatea de a lucra de acasa;
- Formare de specialitate.

Kantar Media este lider global în domeniul media, furnizând clienților datele necesare cu privire la toate aspectele măsurării, monitorizării și selecției media.
Colegii noștri media sunt experți în înțelegerea peisajului media în schimbare. Aceasta include măsurarea audienței, analizarea consumatorilor-tinta și cunostinte aprofundate în mass-media.

Confidențialitate și declarație juridică
DIVULGARE DE CONFIDENTIALITATE: Vă rugăm să rețineți că, aplicând la această pozitie, sunteți de acord ca datele personale pe care ni le furnizați să fie procesate și păstrate de Kantar Group Limited („Kantar”). Detaliile dvs. vor fi păstrate intern atâta timp cât este necesar în scopul recrutării și pentru luarea în considerare a potențialelor oportunități viitoare de catre Kantar și companiile afiliate ale grupului Kantar. Pentru detalii complete despre politica noastră de confidențialitate, vă rugăm să vizitați site-ul oficial Kantar.

Dragi aplicanți, pentru o mai bună selecție a CV-urilor, vă anunțăm că vom analiza cu prioritate toate acele aplicări care sunt însoțite de răspunsuri la mini-interviu.

Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024