Gratis

TEHNICIAN INSTALATII TERMICE SI SANITARE

SC VIMED SRL

Candidatul Ideal

Candidatul pentru acest post trebuie sa aiba urmatoarele atu-uri:
- Studii tehnice finalizate de specialitate;
- Experienta in domeniu tehnic de specialitate minim 2 ani, experienta in lucrul face-to-face cu clientii;
- Cunostiinte obligatorii despre centrale si instalatii termice, instalatii sanitare;
- Abilitati de comunicare interpersonala;
- Gindire logica, auto-motivat,autodisciplinat, auto-organizat;
- Interesul pentru produse si tehnologii noi in domeniul instalatiilor;
- Posesor permis categoria B;
- Disponibilitate pentru deplasare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Se deplaseaza la clienti in functie de solicitari,stabileste cu acestia de comun acord data si ora deplasarii;
- ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃Executa ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈lucrari de reparatii instalatii termice ,sanitare, mentenanta, puneri in functie a centralelor termice;
- Stabileste necesarul de piese de schimb si consumabile pentru repararea echipamentelor;
- La punere in functie a centralelor, instruiestre utilizatorul final privind modul de expoatare a aparatului;
- Intocmeste documentatia aferenta pentru fiecare operatiune in parte pe care o executa;
- Participa la cursuri de formare profesionala.

Beneficii:
- Posibilitate de dezvoltare profesionala si personala;
- Participa la cursuri de formare profesionala;
- Echipament de lucru profesional
- Masina de serviciu
- Telefon mobil.

Firma VIMED a fost înființată în 1994 ajungând până în prezent una din cele mai importante firme pe piața locală în domeniul instalațiilor în construcții.

Sub deviza “Încrederea se cucerește greu și se pierde repede” am reușit să menținem mulțumit și cel mai pretențios client, acest lucru fiind posibil prin experiența de peste 20 ani în domeniu .

Toată experiența și profesionismul acumulat se canalizează în dezvoltarea unei relații civilizate cu clienții, și în oferirea de servicii de calitate la un preț corect. Consultanța, analiza de caz, proiectare și estimarea costurilor, execuție, service, mentenanță sunt etape firești și minuțios pregătite pentru atingerea unui rezultat dorit.

Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 17 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024