Gratis

Instalator sisteme climatizare si ventilatie

Movi Construct
3 poziții

Candidatul Ideal

Persoana responsabila cu experienta relevanta in domeniu
Profesionist atent la detalii specifice domeniului
Cunostinte tehnice instalatii

Descrierea jobului

Instalare sisteme de climatizare tip split, multisplit si sisteme VRF/VRV
Efectuarea lucrărilor de mentenanță pereventiva și corectivă sisteme HVAC
Controlul ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀funcționării echipamentelor de aer conditionat si ventilatie

Compania Movi Construct a fost infiintata in anul 1994. Domeniul nostru de activitate consta in comercializarea si instalarea sistemelor de climatizare (incalzire si racire), ventilatie , instalatii sanitare si incendiu pentru spatii de birouri, spatii comerciale, hoteluri, hale industriale si cladiri cu destinatii speciale.
Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 11 Iul. 2024