Gratis

TEHNICIAN INSTALATII HVAC

SANECO SOLUTIONS SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

• Cunoaste realizarea si functionarea diverselor tipuri de instalatii AC si ventilatii
• Detine permis de conducere
• Are spirit de echipa
• Este apt pentru lucrul la inaltime
• Cu experienta in domeniu
• Disponibilitate la deplasari
• Permis auto cat. B

Descrierea jobului

• Participarea si efectutarea lucrarilor specifice de montaj aer conditional climatizare rezidential, comercial si industrial
• Partiziparea si suparea fazelor ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄de lucrari pe tipuri de proiecte alocat
• Participarea la lucrari de mentananta ( revizi si intervente pentru instalatii HVAC)
• Analizeaza si alege solutii tehnice pentru instalatii de aer conditionat, ventilatie si climatizare;
• Pregateste documentatia tehnica specifica licitatiilor;
• Acorda suport tehnic pentru anumite activitati sau lucrari in desfasurare (intretinere, reparatii, montaje, etc)
• Participa ocazional la receptia lucrarilor;
• Intocmeste si verifica documente specifice activitatii de service;
• Stabileste sau aproba necesarul de materiale si/sau piese de schimb, dupa caz;

Beneficii
• Telefon de firma;
• Masina in cazul conducatorilor auto;
• Posibilitate de promovare;
• Bonusuri in functie de performanta
• Bonuri de masa

SC SANECO SOLUTIONS SRL este o societate înfiinţată in 2015. Principalul obiect de activitate îl constituie prestarea de servicii in domeniul climatizarii, ventilatiei si aerului conditionat atat pentru institutii, cat si pentru persoane fizice, precum si comercializarea unei largi game de echipamente şi accesorii pentru climatizare, încălzire, ventilaţie şi aer condiţionat, proiectare, livrare, montaj si service garantie si post-garantie.
Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024