Gratis

Tehnician instalatii termice Bucuresti

Lpv Service Consult
2 poziții

Candidatul Ideal

- experienta in service si mentenanta echipamente termice: rezidentiale si industriale
- studiile si certificarile tehnice de specialitate, constituie un avantaj
- bune abilitati de comunicare
- detine permis categoria B

Descrierea jobului

- interventii si reparatii centrale si/sau cazane termice
- punere in functiune si verificari tehnice periodice centrale si/sau cazane termice
︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂- montaj centrale si/sau cazane termice
- intocmeste procese verbale si rapoarte aferente activitatii de service
- disponibilitate pentru activitate de teren
- pachet salariat atractiv corelat cu experienta si realizarile profesionale

- experienta de peste 34 de ani pe piata serviciilor si echipamentelor termice – sanitare - climatizare din Romania si Germania
- orientata catre client
- ofera un mediu de lucru placut, alaturi de o echipa dinamica
Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 5 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024