Gratis

TEHNICIAN / INGINER DEVIZE

SC DELTA TERMO CONSTRUCT 1999 SRL

Candidatul Ideal

- Cunostinte in operarea unui program de devize - Doclib, Windev,Intersoft;
- Abilitati de organizare, comunicare si relationare;
- Orientare catre rezultate si respectare a termenelor;
- Capacitate de lucru atat in echipa, cat si independent;
- Foarte bune cunostinte MS Office;
- Capacitate de a respecta termenele si orientare catre rezultat.

Descrierea jobului

-Realizarea de documentatii privind preturile pietei
-Efectuarea antemasuratorilor
-Intocmirea devizelor
-Intocmirea situatiilor de lucrari pentru decontarea platilor
-Monitorizarea stadiului de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄executie a lucrarilor

Asteptam CV-urile dumneavoastra si pe adresa de e-mail : deltatermoconstruct@yahoo.com.

S.C. DELTA TERMO CONSTRUCT 1999 S.R.L. a luat ființă în anul 2004 ca societate pe acțiuni cu capital privat. Este înregistrată la Oficiul Național al Registrului Comerțului Argeș cu numărul J03/600/2004.
PROFILUL FIRMEI
S.C. DELTA TERMO CONSTRUCT 1999 S.R.L. execută în antrepriză generală proiecte la “cheie” în domeniul public și privat în țară și în străinătate. Execută și montează construcții metalice, sisteme de conducte, cazane de abur, cazane de apă fierbinte, rezervoare, utilaje tehnologice etc.
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024