Gratis

ING./ TEHNICIAN-DEVIZE INSTALATII pt. OFERTARE

S.C. TERRA GAZ CONSTRUCT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cunostinte solide privind utilizarea SEAP-ului, Softeh-ului, MS Office - Excel, Word, AutoCAD;
Buna cunoastere a legislatiei in constructii;
Persoana cu bune abilitati de analiza si sinteza a datelor, atenta la detalii, capabila sa lucreze corect cu cifrele si cu spirit de echipa.

Descrierea jobului

- urmarirea anunturilor de interes publicate in SEAP in vederea participarii la licitatiile publice;
- studierea caietului de sarcini, a ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁fisei tehnice si a intregii documentatii pentru licitatii;
- intocmirea ofertei tehnico-economice pe instalatii in conformitate cu cerintele documentatiei;
- introducerea articolelor de deviz in programul specializat SOFTEH;
- solicitarea cererii de oferta de la furnizorii de materiale si echipamente speciale;
- elaborarea raspunsurilor la clarificarile solicitate de autoritatea contractanta.

Se asigura transport si bonificatii periodice.

Terra Gaz Construct este o compania cu vechime in domeniul constructiilor civile si are un portofoliu notabil de lucrari.
Biroul de ofertare se afla in zona Garii de Nord.
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024