Gratis

Tehnician/ inginer departament tehnic-ofertare

MILLENNIUM DEVELOPMENT SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:

Studii superioare tehnice:

Cunostinte tehnice in domeniul constructiilor sau al echipamentelor de uz general;

Experienta in departamentul tehnic-ofertare constituie un avantaj;

Cunostinte de utilizare a Sistemului Electronic de Achizitii Publice (SEAP/SICAP);

Cunoastere soft-uri: MS Office( Excel, Word), program devize - reprezinta un avantaj.

Bune abilitati de planificare;

Bune abilitati de relationare cu colegii, furnizorii, beneficiarii;

Cunoasterea limbii engleze.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Intocmirea ofertelor tehnico-economice in baza proiectelor, cerintelor beneficiarilor si a documentatiei tehnice;

Studierea documentatiei tehnice si ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀elaborarea documentelor de calificare, oferta tehnica si financiara pentru licitatii impreuna cu persoanele implicate in procesul de ofertare;

Mentinerea legaturii cu beneficiarii;

Elaborarea documentatiei tehnice de calificare necesare pentru lucrarile de constructie;

Pachet salarial motivant.
Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024