Gratis

Inginer energetician DEPARTAMENT OFERTARE

ELECTRICOM S.A.
3 poziții

Candidatul Ideal

Angajam inginer energetician, absolvent Politehnica/Energetica, pentru Departamentul Ofertare

Persoane serioase, motivate, cu experienta similara.
Proiectare
Ofertare
F.bune cunostinte tehnice, PC, Autocad si lb. engleza
Experienta similara minim 3 ani.

Descrierea jobului

Se ofera pachet salarial motivant.
Cv se pot transmite si la adresa de email : office@electricom.ro ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁

Holding firme specializat in furnizarea, productia de energie electrica.
Fabrica productie panouri fotovoltaice, situata in Giurgiu.
Publicat 8 Oct. 2024 Reactualizat 8 Oct. 2024 Expiră 7 Nov. 2024