Gratis

Tehnician electrician (junior / mid/ senior)

VOLTCAD RST S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm un om proactiv, flexibil și care să fie deschis să învețe.
Cerem și oferim, la rândul nostru, seriozitate.
Indiferent dacă ai deja experiență sau îți dorești să înveți, te invităm să aplici.

Cerințe:
- aptitudini tehnice/ înclinație către domeniul tehnic
- experiență în domeniul tehnic (constituie un avantaj, dar nu este obligatoriu)
- carnet de conducere categoria B
- disponibilitate la delegații
- punctualitate și capacitatea de a respecta termenele limită
- abilități de comunicare și lucru în echipă

Descrierea jobului

Responsabilități:
- realizarea și întreținerea instalațiilor electrice
- colaborare cu echipa pentru a finaliza proiectele la timp
- respectarea normelor ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄de siguranță și a standardelor de calitate
- capacitatea de a interpreta și înțelege planurile de execuție
- abilitatea de a coordona și gestiona eficient echipa

Oferim (în funcție de experiență):
- mașină de serviciu
- opțiunea de a lucra 4 zile pe saptamana (luni - joi)
- renegociere salarială anuală
- plata orelor suplimentare la o rată de 175%
- bonusuri de sărbători și performanță

Compania este specializată în proiectarea și implementarea instalațiilor electrice: instalări sisteme fotovoltaice, sisteme detecție și avertizare incendiu, sisteme anti-efracție, control-acces, CCTV, cablare structurată voce-date.

Cu peste 10 ani de experiență atât în proiectare, cât și în execuție, oferim clienților noștri calitate superioară, profesionalism și soluții durabile.

Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024