Gratis

Tehnician de Interventie si Mentenanta - Electrician

Cotton Services SRL

Candidatul Ideal

Angajam Tehnician de Mentenanta si Interventie
Candidatul ideal trebuie sa aiba cunostinte solide in domeniul instalatiilor electrice.
Indemanatic si priceput in diferite mici reparatii de instalatii sanitare, lacatuserie sau mobilier.
Organizat, cu bune abilitati de comunicare.
Carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Firma noastra ofera o gama larga de servicii de reparatii casnice. Printre cele mai intalnite lucrari prestate sunt cele de ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂instalatii, reparatii de zugraveli sau reparatii de lacatuserie la sediul clientilor nostri.
Tehnicienii nostri au ca responsabilitati zilnice urmatoarele:

Preluarea comenzilor
Achizitia de materiale necesare fiecarei interventii
Realizarea lucrarilor de reparatii.
Oferim un mediu de munca placut si organizat.

Firma noastra este pe piata reparatiilor din Bucuresti din anul 2008 iar in prezent numara 9 angajati. Realizam in principal lucrari de reparatii de complexitate redusa la sediul clientilor nostri.
Printre domeniile pe care le acoperim se numara: reparatiile de instalatii electrice, sanitare si termice, reparatiile de zugraveli, reparatii de lacatuserie sau reparatii de tamplarie.
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024