Gratis

Tehnician curenti slabi

SC Wi-Novation SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana rabdatoare, cu atentie la detalii, flexibilitate si disponibilitate pentru deplasari, careia sa nu ii lipseasca spiritul de echipa si care sa aiba permis de conducere categoria B.
Cunostintele in domeniul sistemelor de securitate sau in domeniul IT reprezinta un avantaj.

Cerinte:
- Absolvent studii medii sau suprerioare cu profil tehnic
- Cunostiinte de baza in domeniul electric/curenti slabi/cablare/IT

Descrierea jobului

Activitati principale:
- Realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate tehnica;
- Instalarea si punerea in ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁functiune a sistemelor de securitate (CCTV, antiefractie, control acces), a sistemelor de detectie incendiu a sistemelor audio si de videointerfonie.

Beneficii:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Salariu atractiv in functie de nivelul de cunostiinte, implicare si rezultate
- Tichete de masa
- Asigurare de sanatate privata
- Dezvoltare profesionala in cadrul companiei cu posibilitate de avansare

SolidSystems este integrator de echipamente si solutii IT, sisteme profesionale de securitate (CCTV, detectie efractie, detectie si semnalizare incendiu) software si servicii informatice in Brasov.

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024