Gratis

Electrician Curenti Tari si Slabi

ONLINE CONCEPT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam un coleg sa se alature echipei noastre de ELECTRICIENI !
Experienta de minim 1 an in zona de electrice.
Daca esti cu simt de raspundere si atent la detalii in executia de INSTALATII ELECTRICE te asteptam sa ne cunoastem.

Spiritul de echipa este OBLIGATORIU!

Descrierea jobului

Ce vei face la noi in echipa :
Pregatirea instalatiei de cabluri pentru conectare
Conectarea echipamentelor terminale
Echiparea tablourilor electrice
︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄Montajul Statiilor de incarcare
Montaj instalatii Fotovoltaice
Testare si verificare instalatii electrice
Instalare sisteme CCTV
Instalare Detectie incendiu

Compania Online Concept furnizeaza solutii pentru proiecte de curenti tari si curenti slabi in segmentele comercial si constructii, industrie, centre de date, IT Room.
Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024