Gratis

Tamplar si montator mobila

ZORILE NOI IMPEX SRL

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană serioasă, responsabila, cu experiență in industria mobilei

Descrierea jobului

Tamplar si montator mobilier - pal melaminat si mdf

-stapaneste operatiunile de debitare, gaurire, frezare si asamblare mobilier
-participa ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄la masuratori la locul lucrarii

Deținerea unui permis auto constituie un avantaj

Salariu: 3000-4000 lei + sporuri

Firma producatoare de mobilier la comanda - pal melaminat si mdf, cu experienta de peste 15 ani
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 11 Oct. 2024