Gratis

Montator - solutii de umbrire si inchideri terase

OBLONCONFORT SRL

Candidatul Ideal

  • OBLIGATORIU - Permis de conducere categoria B
  • Punctualitate si seriozitate
  • Reprezinta un avantaj major experienta in domeniu: montator rulouri, usi de garaj tip rulou, copertine, pergole, automatizari, sticla, etc. ( ori domeniu similar montajului tamplariei pvc, tamplariei din lemn, lacatus, constructii, etc.)

Descrierea jobului

OBLONCONFORT, o companie cu experienta in producerea si comercializarea produselor din domeniul umbririi si a inchiderilor de terase, de peste ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄10 ani, ANGAJEAZA : Montator
  • Sisteme umbrire ( copertine, pergole retractabile, rulouri exterioare din aluminiu );
  • Sisteme de inchideri terase / balcoane ( folie transparenta ).
  • Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca
  • Salariu incepand cu 4000 Ron - 5000 Ron
  • Tip job: Full time
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata.
  • Nivelul de experienta: Fara experienta
  • Program de lucru - 08:00 - 17:00, de luni pana vineri
  • Nivelul de studii: Necalificat

ADRESA : Str. Piersicului, nr. 3, Dragomiresti-Vale, Ilfov

Suntem o echipa tanara care valorizeaza perseverenta si determinarea, angajandu-ne sa oferim servicii de calitate superioara pentru fiecare proiect.

Promovam un mediu de lucru pozitiv si prietenos, dinamic, respectuos si profesionist. Succesul nostru se bazeaza pe lucru in echipa, unde fiecare membru contribuie la realizarile noastre comune.

Va asteptam cu mare drag in echipa OblonConfort !

OblonConfort este o companie cu capital integral romanesc, cu experienta in producerea si comercializarea produselor din domeniul umbririi si inchiderilor de terase cu folie transparenta. Oferta noastra este diversificata, dintre produsele noastre in topul cerintelor clientilor se afla: foliile transparente pentru inchiderea teraselor, copertinele retractabile, pergolele, rulourile exterioare si usile de garaj tip rulou din aluminiu.

Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024