Tamplar montator mobilier / Circularist / Necalificat- 4500 - 5500 lei

Tiva's Scorpion S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este acea persoana care:
Stie - Poate - Si doreste sa munceasca pentru bunastarea lui

Descrierea jobului

Îşi desfăşoară activitatea, în conformitate cu pregătirea şi instruirea sa, precum şi cu instrucţiunile primite din partea angajatorului, astfel încât ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈să nu expună la pericol de accidentare sau îmbolnăvire profesională atât propria persoană, cât şi alte persoane care pot fi afectate de acţiunile sau omisiunile sale în timpul procesului de muncă. Responsabilităţi: Răspunde potrivit prevederilor fişei postului, de realizarea întocmai şi la timp a sarcinilor de servici.

SC TIVA'S SCORPION S.R.L.este o companie mica, dinamica,versatila, de nisa , cu dotari tehnologice moderne, cu un accent deosebit pe calitate produselor si pe o relatia foarte buna si corecta cu clientul.
Multumirea noastra ,este strict legata de multumirea Clientului
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024