Gratis

Muncitor necalificat

MCO PREMIUM S.R.L.

Candidatul Ideal

SC MCO PREMIUM S.R.L cu sediul în mun. Oradea, str. Dr. Louis Pasteur nr. 42D, ap. 4, Punct de lucru în loc. Sântandrei, str. Principală nr. 407/A, jud. Bihor, angajează Muncitor necalificat- cod COR (931302) cu normă întreagă, pe perioadă nedeterminată.

Cerinţele postului
Studii generale/medii. Cunoștințe în utilizarea echipamentului specific, cum ar fi: aparate de măsurat unghiuri și nivele, mașini de găurit și înșurubat, polizoare unghiulare și ciocane rotopercutoare, cunoașterea tehnologiei de manipulare si montare a pieselor formate din tâmplărie de aluminiu sau PVC prevăzute cu geam termopan, precum și a specificațiilor tehnice ale acestora.
Vechime în muncă/în exercitarea profesiei/ocupației < 3 ani.

Candidatul ideal
- dorinţă permanentă de autoperfecţionare;
- spirit de observaţie;
- lucru sub presiunea timpului
- agilitate si flexibilitate în mișcări;
- să poată lucra cu echipamentul de protecție;
- să fie apt fizic pentru transportul materialelor si/sau utilajelor la/de la punctul de lucru.
- preocuparea pentru dezvoltarea personală;
- apt medical pentru îndeplinirea atribuțiilor postului(stabilit de Cabinetul de medicina muncii);

Descrierea jobului

Definirea sumară a atribuţiilor postului: Încărcă materialele în autoutilitare de la sediu sau de la furnizori, le descărcă la adresa ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄clientului și asigură manipularea lor la locul de montaj. Realizează pregătirea locurilor unde urmează a fi montate tâmplăriile din aluminiu sau mase plastice, participă la montaje respectând regulile specifice de lucru, aplicând mecanismele independente ale tâmplăriilor și asigurând controlul funcțional al acestora după realizarea montajului.
Programul de lucru este de luni până vineri (în zilele lucrătoare), 8 ore pe zi între orele 0800 – 17 00, cu pauză de masă în intervalul 1200-1300

Beneficii:
- salariu atractiv;
- tichete de masa;
- alte bonusuri/ adaosuri lunare/ trimestriale în functie de atingerea obiectivelor stabilite.

MCO PREMIUM SRL este o companie specializată în montajul și furnizarea de tâmplărie din aluminiu și PVC, împreună cu diverse accesorii destinate îmbunătățirii și completării sistemelor de închidere și protecție a ferestrelor și ușilor. Compania oferă soluții de înaltă calitate pentru rezidențe, clădiri comerciale și industriale, punând accent pe aspectul estetic, funcționalitatea și durabilitatea produselor sale.

Domeniile principale de activitate ale MCO PREMIUM SRL includ:

Montajul Tâmplăriei din Aluminiu și PVC: Compania se specializează în montarea și instalarea ferestrelor și ușilor realizate din materiale precum aluminiul și PVC. Aceste produse sunt cunoscute pentru proprietățile lor de izolare termică și fonică, durabilitate și ușurința în întreținere.

Accesorii pentru Tâmplărie: MCO PREMIUM SRL oferă o gamă variată de accesorii destinate îmbunătățirii funcționalității și securității sistemelor de ferestre și uși. Acestea pot include plase contra insectelor, rulouri exterioare sau interioare, rolete, mânere și mecanisme de închidere avansate.

Calitate și Servicii Profesionale: Compania se angajează să ofere produse de calitate superioară și servicii profesionale clienților săi. Echipa tehnică bine pregătită și experimentată se asigură că toate instalațiile sunt realizate cu precizie și că produsele sunt funcționale și durabile.

În ansamblu, MCO PREMIUM SRL este o companie specializată în furnizarea și montarea soluțiilor de tâmplărie din aluminiu și PVC, împreună cu accesorii corespunzătoare, pentru a asigura confortul, siguranța și estetica în clădirile rezidențiale și comerciale.

Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024