Gratis

Operator productie (calificat sau necalificat)

NIMET S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe obligatorii:
  • Nivel de studii medii (minimum 8 clase)/școala profesională/studii superioare cu profil tehnic;
  • Fără experiență (se oferă training la locul de muncă)
  • Persoană responsabilă si cu atitudine deschisă spre învățare;
  • Disponibilitate pentru lucrul în schimburi și weekend - flux continuu.
Considerate avantaj:
  • Abilități de natură mecanică;
  • Cunoștințe în ceea ce privește utilizarea aparatelor de măsură (șubler, micrometru, ceas comparator);
  • Experiență de muncă în producție.

Descrierea jobului

  • Execută diferite lucrări de manipulare și/sau prelucrare a barelor, țevilor și a profilelor metalice;
  • Urmărește și respectă fluxul de ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈fabricație prevăzut în documentația tehnică;
  • Execută operații de manipulare și transport a materialelor;
  • Efectuează și întreține curățenia la locul de muncă;
  • Cunoaște și respectă documentele de asigurare a calități.

Oferim:
  • loc de muncă stabil
  • pachet salarial atractiv
  • bonusuri sarbători
  • bonuri de masă
  • transport către fabrică

POȚI APLICA DIRECT ȘI LA SEDIUL NIMET!

Sediul 1 - Lazuri, strada Târgului, nr. 103

Sediul 2 - Târgoviște, strada Laminorului, nr. 52.

NIMET este producător de nișă de tije și tuburi de piston pentru sisteme hidraulice de ridicare, încărcare și manipulare. În mai puțin de 10 ani, compania a reușit să aibă o prezență globală și peste 800 de angajați. Produsele fabricate în Dâmbovița ajung în 60 de ţări din Europa, America de Sud şi America de Nord.

În prezent, Nimet construiește o nouă fabrică la Târgovişte, care are scopul de a creşte capabilităţile şi a de a completa portofoliul companiei cu produse mai complexe, de nişă.

Prin aplicarea cu CV-ului dvs. la acest job sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfășurarea procesului de recrutare.

Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024