Gratis

Supervisor

ZAC FUN ZONE SRL

Candidatul Ideal

Dacă ești o persoană empatică, entuziastă și dornică să aduci zâmbete pe fețele celor mici ,te așteptăm în echipa noastră!
In cadrul acestui job vei avea oportunitatea de a coordona și asigura siguranța copiilor care se distrează acolo. Dacă îți place să lucrezi cu copiii, acest rol ar putea fi potrivit pentru tine.
Aplică acum pentru poziția de supervizor și fii parte din experiența noastră unică!

Descrierea jobului

Atribuții și responsabilități :

Se asigura de desfasurarea in sigurantă si bună dispozitie a programului de joacă
Respectarea tutror ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄︁procedurilor interne in vigoare
Comunicarea cu copii si / sau insotitorii acestora si explicarea regulamentelor
Promovează buna purtare și bunele maniere pentru a se asigura că ,copiii sunt calmi și fericiți
Să fie o prezență placută pe terenul de joacă în orice moment
Să completeze documentele aferente procedurilor in cazul incidentelor din timpul jocului și să administreze primul ajutor.
Să recunoască și să răspundă eficient la orice situație de urgență
Monitorizarea copiilor și anuntarea parintilor in cazul in care comportamentul copiilor reprezinta un pericol pentru ei sau cei din jurul lor
Tratarea tuturor copiilor și părinților cu demnitate, empatie și respect
Colaborare cu ceilalți membri ai personalului pentru a forma o atmosferă de echipă pozitivă și de susținere
Asigura suport colegilor atunci cand este solicitat. fara sa isi neglijeze responsabilitatile proprii.

Cerințe :
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
Conoasterea principilor de “Educatie cu blandete” ,” Pshihologia copilului” ,”Dezvoltare socio-emotionala” “Dezvoltarea fizica si a motricitatii” reprezinta un avantaj
Cunostiinte de prim ajutor reprezinta un avantaj
Persoana empatica,rabdatoare, accesibila si discreta
Să înțeleagă importanța supravegherii locului de joacă
Persoana energica,cu simtul umorului si cu capacitatea de a intelege comportamentul copiilor
Să fie pregătit să învețe regulile, strategiile și politicile companiei și să lucreze în cadrul acestora.
Postul necesită capacitatea de a se adapta la un program flexibil inclusiv weekend-uri și sărbători, precum și capacitatea de a lucra într-un ritm rapid,intr-un mediu de lucru dinamic.
Competent în gestionarea simultană a mai multor priorități cu echilibru în condiții de stres ridicat.
Capabil să lucreze în colaborare, în mod proactiv și profesionist

Zacaria Group began its activity in Sibiu in, and has over the last 10 years gradually expanded its investments across Romania. Today the group has real estate investments in Sibiu, Bucharest, Oradea, Alba Iulia, Arad and the Black Sea coast. From its inception the main focus of the company has been the development of high quality residential projects, and since 2009 has also supplied customised warehousing for a wide variety of clients. In the last 10 years Zacaria Group has grown from strength to strength by being able to quickly adapt to market changes and constantly fulfilling customer group's headquarters are located at Zacaria Business Center, Soseaua Alba Iulia, nr 77A., Sibiu. The mother company : Alf Mizzi & Sons is a family run business which began its activity in Malta in 1915. The company's business activities are wide ranging and include: the importation of FMCG to Malta, telecommunications, electronics, and real estate development. Today, the company operates on an international level with investments in countries such as Belgium, Holland, Romania, Croatia, Libya and Egypt. In Romania Alf Mizzi & Sons is successfully represented by Zacaria Group of Companies.

Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024