Gratis

SUPER SALES CONSULTANT

IMPERIA CLUB
6 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm Super Sales Consultant entuziast, energic și ambițios, care să aducă un plus de valoare echipei noastre. Rolul implică o atenție deosebită atât clienților noi, cât și celor existenți.

Ce căutăm la viitorul nostru coleg:
  • Atitudine pozitivă: Întotdeauna zâmbitor(are) și deschis(ă) la noi provocări.
  • Ambiție: Motivat(ă) să obțină rezultate din ce în ce mai bune.
  • Perseverență: Nu renunți ușor și cauți soluții, nu scuze.
  • Pasiune pentru turism, fine dining și viața de lux: Îți place să faci parte dintr-un mediu select și să interacționezi cu oameni de succes.
  • Abilități de construire a relațiilor de afaceri: Poți dezvolta parteneriate pe termen lung, bazate pe încredere și colaborare.

Avantaje:
  • Experiență anterioară: Ești avantajat(ă) dacă ai lucrat cel puțin un an în telesales, call-center sau vânzări (B2C și/sau B2B).
  • Cunoștințe de limba engleză: Cel puțin la nivel conversațional.
  • Energie și voie bună: Ne place să lucrăm într-un mediu pozitiv și dinamic.
Dacă te regăsești în această descriere, abia așteptăm să te cunoaștem!
Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul Imperia Club.

Descrierea jobului

În calitate de Super Sales Consultant, vei contribui la dezvoltarea Imperia Club împreună cu echipa de vânzări, convertind recomandările primite ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄de la membrii existenți în parteneriate și noi membership-uri.

Responsabilitățile tale principale vor fi:
  • Apelarea recomandărilor atribuite și purtarea de conversații telefonice pentru identificarea membership-ului potrivit pentru fiecare persoană.
  • Prezentarea serviciilor Imperia Club, evidențiind beneficiile și avantajele pentru membrii noștri, în cadrul întâlnirilor față în față, desfășurate în restaurantele premium partenere.
  • Obținerea de noi recomandări de la membrii existenți pentru a extinde baza de clienți.
  • Atingerea obiectivelor individuale de vânzări, prin încheierea de noi membership-uri.
  • Gestionarea solicitărilor din partea membrilor din portofoliul tău, inclusiv pentru călătorii, cazări și rezervări la restaurantele și locațiile partenere.
  • Menținerea unei comunicări constante cu membrii din portofoliu, pentru a-i informa despre noutățile clubului și pentru a dezvolta colaborări pe termen lung.

Ce îți oferim:
  • Salariu de bază de minim 2500 RON net, în funcție de experiență.
  • Bonusuri garantate pentru fiecare vânzare de membership, în funcție de pachetul vândut.
  • Bonusuri trimestriale și anuale pentru performanțele obținute.
  • Vizite și întâlniri de afaceri frecvente la restaurante și hoteluri de top partenere.
  • Participarea la evenimente periodice organizate de club.
  • Training inițial demonstrat ca fiind eficient, actualizat constant, și acces la cursuri suplimentare cu traineri recunoscuți.
  • Un mediu de lucru tânăr, energic și primitor. Poți alege să lucrezi part-time (minim 4 ore între 9:30 și 18:00, de luni până vineri) sau full-time.
  • Vacanțe la prețuri preferențiale pentru angajați.

IMPERIA CLUB este cel mai prestigios club din domeniul turismului, oferind membrilor sai consultanță personală dedicată și de numeroase beneficii în cadrul oricărui hotel de 4 și de 5 stele din România și din lume.

Mai mult, membrii IMPERIA CLUB au parte de un tratament VIP și de avantaje în cadrul tuturor restaurantelor premium partenere, precum și în toate locațiile spa & wellness, magazinele de lux și localurile partenere.
Consultanții personali se asigură că fiecare călătorie, fie de afaceri, fie de relaxare, devine o experiență memorabilă.

www.imperiaclub.ro

" All about luxury "

Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024