Gratis

Sudor

S.C. CROSS WORK S.R.L.

Candidatul Ideal

Agenția de recrutare Crosswork se află în căutarea unui Sudor, poziție disponibilă pentru unul dintre clienții noștri din București, o companie specializată în realizarea proiectelor personalizate destinate industriei publicitare.

Candidatul ideal:
  • Experienta anterioara in sudura aluminiu si otel;
  • Certificat cu valabilitate permanenta emis de Autoritatea Nationala pentru Calificari (A.N.C.) si recunoscut de Ministerul Educatiei Nationale si Ministerul Muncii.

Descrierea jobului

Detalii rol:​
  • Operarea masinilor de sudura in conditii de siguranta si eficienta, in conformitate cu specificatiile si procedurile companiei
  • Experienta de lucru relevanta de minim 24 ︎︋︄︆︉︌︎︁​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎luni in sudura;
  • Cunostinte despre instrumente de masurare (ex: subler, micrometru);
  • Cunostinte desen tehnic;
  • Cunostinte despre sudura manuala.

Crosswork este o companie de recrutare la nivel național, cu birouri în București și Iași, ce oferă servicii atât de recrutare cât și de muncă temporară și administrare de personal

Publicat 10 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 10 Iul. 2024