Gratis

Ajustor/Lacatus mecanic

Dala HR
3 poziții

Candidatul Ideal

Studii: Scoala profesionala
Experienta: 1-2 ani
Cunostinte: mecanica fina
Disponibilitate la munca in 3 schimburi
Aptitudini:
• Persoana responsabila, organizata

Descrierea jobului

Responsabilitati si sarcini in munca:

- Ajusteaza, fileteaza, sableaza si polizeaza piese conform instructunilor
- Respecta instructiunile din mapa ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de productie/ de calitate sau de asamblare
si indicatiile primite de la controlorul de calitate/ inginerul de schimb
- completeaza in mapa de productie datele referioare la cantitetea de piese
ajustate, asamblate, filetate, etc
sufla piesele dupa anumite tratamente,si unge piesele cu solutie antirugina unde
este cazu

Beneficii:
Salariu negociabil
Tichete de masa de 40 lei/zi
Transport asigurat
Prime de Paste
Prima concediu
Prima Craciun

Dala HR Suntem o companie care pune clientul pe primul loc. Recrutam si selectam cei mai potriviti candidati pentru cele mai bune locuri de munca. Portofoliul nostru de angajari acopera o gama larga de domenii.

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 8 Iul. 2024