Gratis

Stivuitorist

CARPATHIAN SPRINGS SA
5 poziții

Candidatul Ideal

posesor de autorizatie ISCIR
serios, disciplinat, organizat, atent la detalii
disponibilitate pentru a lucra în ture.
experienta constituie un avantaj

Descrierea jobului

Executa operatiuni de incarcare si descarcare marfuri.
Aranjeaza marfa in depozit, pregateste comenzile.
Verificarea și întreținerea stivuitorului pentru a asigura ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀funcționarea optimă.
Respectarea normelor de siguranță și protecția muncii în toate activitățile desfășurate.

Carpathian Springs face parte din grupul Valvis Holding fiind o componenta valoroasa a acestuia. Cu o talentata si dedicata echipa am reusit sa depasim bariere si limite devenind lider in domeniul apelor minerale din Romania.

AQUA Carpatica este alegerea numarul 1 in Romania iar expansiunea continua peste hotare cu misiunea de a promova calitatea si puritatea apei minerale romanesti.Te asteptam sa te alaturi echipei noastre devenita familia Valvis Holding.

Publicat 13 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 13 Oct. 2024