Gratis

Stivuitorist

DSV Solutions
10 poziții

Candidatul Ideal

  • Atestat ISCIR;
  • Experiență utilizare VNA, Reach-truck sau Clamp - reprezintă un avantaj;
  • Bune abilități de organizare și comunicare;
  • Lucru în echipă, corectitudine și flexibilitate;
  • Studii medii;
  • Experiență anterioară în domeniul logisticii - minim 1-2 ani.

Descrierea jobului

  • Recepționează, descarcă / încarcă, manipulează, și depozitează marfa în depozit;
  • Aranjează mărfurile pentru a maximiza spațiul de depozitare;
  • Se ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄asigură în permanență de buna funcționare a echipamentelor;
  • Se asigură de ordinea și curățenia spațiului de lucru;
  • Respectă prevederile legislative din domeniul securității și sănătății în muncă și măsurile de aplicare a acestora.
Ce oferim:
  • Contract Individual de Muncă - perioada nedeterminată;
  • Tichete de masă de 30 Lei / zi lucrătoare;
  • Sporuri și ore suplimentare plătite, conform legislației în vigoare;
  • Transport asigurat.

Program de lucru:
Activitatea se desfășoară în 3 schimburi: 06:30 - 15:00 (schimbul 1), 13:30 - 22:00 (schimbul 2) si 22:00 - 06:30 (schimbul 3).

Descrierea companiei

DSV - Global Transport and Logistics

Într-o lume a schimbării, DSV Solutions susține cu succes lanțul de aprovizionare al partenerilor, furnizând soluții la cele mai înalte standarde pentru mii de companii în fiecare zi – de la startup-uri la companii multinaționale. Deși acoperirea noastră este globală, suntem permanent aproape de clienții nostri prin locațiile DSV Solutions cu acoperire la nivel național. Mai mult de 31,500 de angajați din peste 45 de țări lucrează cu pasiune pentru a oferi experiențe excelente clienților și servicii de înaltă calitate. Strategia DSV Solutions este de a trasa direcția către un viitor sustenabil în industria noastră, respectând condițiile naturale ale mediului înconjurător. DSV Solutions este o organizație dinamică care promovează incluziunea și diversitatea. Ne desfășurăm activitatea cu integritate, respectând diferențele culturale, demnitatea și drepturile persoanelor.

Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 26 Iul. 2024