Gratis

STIVUITORIST

S.C.ARTEM HOMINE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

recrutam STIVUITORISTI din Ploiesti si din zona Bucov , V Calugareasca , Albesti Paleologu , Urlati , Ceptura , Miresu Mare si imprejurimi

Cerinte
- studii medii
- autorizatie ISCIR pentru motostivuitor
- experienta de lucru pe stivuitor frontal sau lateral

Descrierea jobului

Descriere job
- Executa activitatile de manipulare a marfurilor si depozitare a acestora cu ajutorul stivuitorului;
- Aseaza paletii ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈cu marfa pe locatiile din depozit conform alocarii in sistem si indicatiilor primite;
- Pregateste si transporta paletii din locul de depozitare in zona de livrare;

Informatii job
- locatie job - Urlati
- transport asigurat pe rutele PLOIESTI -URLATI, MIRESUL MARE-URLATI, ROTARI - CEPTURA -URLATI
- program de lucru la 3 schimburi de Luni pana Vineri
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- venit lunar aprox 3900 lei NET format din salariu 3200 lei NET , tichete de masa de 23 lei pe zi si sporul pentru orele de noapte
- ore suplimentare platite 300% si masa asigurata pentru lucrul in weekend

ARTEM HOMINE furnizeaza servicii de recrutare si selectie de personal , profilare de competente profesionale si personalitate a angajatilor , profil de compatibilitate a echipei , analiza organizatiei prin sondaje de opinie a angajatilor si consultanta in domeniul resurselor umane .

Clauza GDPR ARTEM HOMINE proceseaza datele dvs personale in scopul recrutarii pentru aceasta pozitie vacanta. Prin aplicarea la acest job si transmiterea CV-ului dvs., sunteți implicit de acord cu această procesare. ARTEM HOMINE asigură respectarea protecției datelor personale ale tuturor aplicantilor, in conformitate cu legislatia in vigoare .

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 16 Iul. 2024