Gratis

STIVUITORIST si PERSONAL NECALIFICAT

TEM`S LOGISTIC SOLUTION S.R.L.
30 poziții

Candidatul Ideal

Compania TEM'S Logistic Solution angajeaza muncitori necalificati si stivuitorist / manitou pentru asamblarea unui parc de panouri fotovoltaice.

Locatia : Racari , Romania

Descrierea Jobului

- Munca presupune activitate în aer liber, preponderant la sol

- Constituie avantaj ︂experiența în domeniul sistemelor de montaj panouri fotovoltaice

- Deschis la deplasări deoarece activitatea se va desfășura în judetul Dambovita

- Inițiantivă în rezolvarea problemelor

- Responsabilitate, capacitate de respectare a termenelor, spirit de echipă

- Abilități de comunicare și interrelaționare

Activitatea desfășurată:

Montatorul este responsabil de realizarea montajelor de panouri fotovoltaice conform standardelor solicitate de client și agreate înainte de începerea actvității și totodată respectând standardele în vigoare.

Beneficii:

- Mediu de lucru placut

- Posibilitate de invatare

- Salariu de start 4800 RON NET pentru persoane necalificate

- Salariu de start 7500 RON NET pentru stivuitorist / manitou

- Transport asigurat de companie

- Asigurare Medicala

Program lucru :

- Luni - Vineri 8 ore si 30 de minute pauza de masa

- 2 zile de Sambata pe luna
Publicat 30 Aug. 2024 Reactualizat 30 Aug. 2024 Expiră 29 Sept. 2024