Gratis

Muncitor necalificat - etichetator/manipulant marfa

INTERNATIONAL TIBECOM & CO TRUST

Candidatul Ideal

Angajam Muncitor necalificat -etichetator/manipulant DEPOZIT ( depozit Produse Cosmetice si ingrijire casa)

Cerinte:
• Abilitati de organizare
• Bun comunicator,
• ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄Lucru in echipa;
• Corectitudine, seriozitate, atentie la detalii;
• Putere de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Manipulare marfa;
  • Etichetare produse cosmetice si detergenti;
  • Colaborarea cu ceilalți membri ai echipei.
  • pregatire comenzi

OFERIM:
Incepand cu luna 4 salariul Net de 2600 Ron + 600 Ron bonuri de masa iar incepand cu anul 2, doua din urmatoarele benficii :
- pensie facultativa
- asigurari de sanatate
- servicii turistice
- abonament sport
+ al 13-lea salariu + prima de Paste + prima de Craciun

Companie cu peste 20 de ani de prezenta pe piata din Romania cu activitate in promovarea (cresterea) si comercializarea produselor FMCG, reprezentant al unor branduri din Top 3 Italia, Franta, Elvetia, cu o cifra de afaceri de peste10 milioane Euro
Pentru mai multe detalii legate de companie a rugam vizitati www.international tibecom.ro
Publicat 19 Aug. 2024 Reactualizat 19 Aug. 2024 Expiră 18 Sept. 2024