Gratis

SPECIALIST SSM (Mediu, RSVTI, CTPSI)

WORK MANAGEMENT
2 poziții

Candidatul Ideal

Te asteptam in echipa noastra, daca:
- esti o fire energica, pozitiva si dornica sa invete lucruri noi;
- iti place sa lucrezi in echipa;
- esti responsabil;
- ai capacitatea de a respecta termenele limita;
- esti ambitios;
- esti o persoana care stie sa isi organizeze si sa isi prioritizeze sarcinile de munca;
- esti comunicativ;
- nu iti place monotonia si esti rezistent la stres;
- esti organizat si punctual;

De asemenea, trebuie sa:
- fii absolvent de studii superioare (studiile tehnice - constituie un avantaj) ;
- ai cunostinte de operare PC - Word, Excel, Power Point;
- detii diploma de inspector SSM, ( evaluator de risc SSM, RGD, CTPSI, RSVTI - constituie un avantaj)

Descrierea jobului

Activitatea ta se va desfasura la sediul central din Bucuresti (si/sau pe teren, in functie de disponibilitate)

Responsabilitati:
- ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Colaborarea cu reprezentantii zonali ai Work Management, in vederea realizarii sarcinilor beneficiarilor;
- Intocmirea documentatiilor, pentru clientii Work Management;
- Intocmirea diverselor rapoarte/situatii interne sau solicitate de catre beneficiari;
- Mentinerea legaturii dintre Work Management si beneficiari;
- Instruirea beneficiarilor;
- Coordonarea diverselor activitati;
- Alte activitati administrative.

Vei beneficia de un program flexibil!
Suntem un colectiv profesionist si dinamic!
Dispunem de logistica, la un nivel inalt de performanta!

Ne-am inceput activitatea in anul 2007, iar de atunci ne ocupam de siguranta clientilor din portofoliul nostru si ii ajutam sa isi desfasoare activitatea in siguranta si in conformitate cu prevederile legale.
Avem 80 de angajati si prestam servicii, la nivel national.

Compania WORK MANAGEMENT presteaza servicii, in domeniile :
- Securitate si sanatate in munca;
- Situatii de urgenta;
- Protectia mediului si gestiunea deseurilor;
- RSVTI;
- Coordonare santiere;
- Evaluare de risc la securitate fizica;
- Medicina muncii;
Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024