Gratis

SPECIALIST RESURSE UMANE

Prima Residence

Candidatul Ideal

Căutăm persoane ideale pentru poziția Specialist Resurse Umane!
Dacă ai experiență în acest domeniu, preferi o abordare de lucru structurată ︊︈︊︄︁︆︂︀​︅︃︆︍​︁︁︎︌​︊︀︀︅​︈︊︁️️︎︁︋︊︌︊︁și organizată și ești capabil să găsești soluții la diverse probleme, să comunici eficient și să colaborezi în echipă, atunci te așteptăm să te alături echipei noastre!

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Recrutare:
-Proiectarea și implementarea unei strategi generale de recrutare la nivel de fabrica
-Dezvoltarea și actualizarea descrierilor și specificațiilor ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄postului /profilului cautat in piata
-Coordonarea cu managerii departamentelor pentru a identifica nevoia de personal
-Căutarea potențialilor candidați prin canale online (de exemplu, platforme și rețele profesionale)
-Planificarea procedurilor de interviu și selecție, inclusiv apeluri de screening, evaluări și pre-interviuri
-Evaluarea informațiilor despre candidați, inclusiv CV-urile și datele de contact
-Proiectarea descrierilor posturilor și întrebărilor interviului care reflectă cerințele fiecărei poziții
Administrare personal:
- organizarea și monitorizarea fișierelor de personal ale angajaților
- pregătirea documentelor de angajare, cum ar fi contractele de muncă și documentele adiacente
- oferirea de suport angajatilor cu privire la problemele legate de resurse umane
- asistarea departamentul de salarizare prin furnizarea de informații relevante pentru angajați (de ex. concedii de odihna/ medicale și programe de muncă, etc)
- participarea la diverse proiecte de resurse umane
Beneficii:

Salar motivant
Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic;
Oportunități de dezvoltare profesională;

Companie importantă de construcții civile rezidentiale din județul Bihor, suntem în căutarea unei colege/coleg nou pentru poziția de Specialist in Resurse Umane. Dacă ești o persoană dedicată și dinamică cu experiență în domeniu și dorești să îți dezvolți cariera într-un mediu profesional și dinamic, te invităm să aplici pentru această poziție.

Beneficii:

Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024