Gratis

Specialist Resurse Umane

Wise Facility Management S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm un coleg/o colegă cu:

Cunoștinţe de limba engleză.
Peste 3 ani de experiență în Resurse umane / Psihologie.
Certificat/diplomă de Inspector Resurse Umane.
Cunoștințe bune de legislația muncii, obținerea formularului A1 și contracte de leasing de personal.
Cunoștințe de operare PC (MS OFFICE).
Cunoașterea limbii engleze - nivel mediu.
Foarte bune competențe de comunicare și mediere.
Confidențialitate.
Capacitate dezvoltată de planificare și organizare.
Dinamism, motivație, conștiinciozitate.
Rezistentă la stres.
Capacitate de adaptare.
Flexibilitate, disponibilitate la program prelungit (ocazional).
Perseverență, obiectivitate, autonomie.
Experiența și conoștințele de salarizare reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Colegul nostru/Colega noastră Specialist Resurse Umane:

Editează contracte individuale de muncă.
Colectează și centralizează informațiile justificative privind statul de ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀plată (pontaje, concedii medicale, de odihnă, modificări de salarii, prime, bonusuri, acte adiționale, etc.).
Actualizează documente interne (actualizare fișe de post, regulament intern, proceduri, CCM, etc ) conform legislației în vigoare.
Elaborează documente și rapoarte specifice activității din departamentul de Resurse Umane.
Efectuează și participă la cercetarile disciplinare.
Copiază / redactează / tehnoredactează / scanează diferite documente.
Asigură suport administrativ pentru celelalte departamentele ale companiei.
Menține legatura cu furnizorii, clienții și instituțiile statului.

WISE Facility Management SRL înțelege perfect nevoile pieței muncii și oferă soluții personalizate și rapide pentru companiile care se confruntă cu deficit de personal. Cu ajutorul angajaților nostri NON-UE de diverse naționalități precum filipinezi, nepalezi, vietnamezi, acoperim necesarul de personal din diferite sectoare de activitate productie, HORECA, servicii, etc.
Publicat 7 Oct. 2024 Reactualizat 7 Oct. 2024 Expiră 6 Nov. 2024