Gratis

SPECIALIST MARKETING

BOLD DESIGN COLLECTION SRL

Candidatul Ideal

  • Experienta de 2-3 ani intr-un post similar;
  • Cunostinte de limba engleza;
  • Cunistinte de MS Office;
  • Cunoasterea instrumentelor de cercetare a pietei;
  • Cunoasterea instrumentelor de marketing;
  • Orientare spre a obtine rezultate concrete si masurabile;
  • Abilitati de analiza si sinteza;
  • Corectitudine, receptivitate, flexibilitate si creativitate;
  • Atitudine pozitiva;
  • Abilitati foarte bune de gestionare a timpului;
  • Abilitati foarte bune de comunicare.

Descrierea jobului

  • Stabileste principalele obiective de marketing;
  • Creeaza, ruleaza si gestioneaza campaniile de marketing, le analizeaza si imbunatateste cand este cazul;
  • Gestioneaza si monitorizeaza bugetele alocate reclamelor si altor actiuni pentru promovare;
  • Ceceteaza piata din nisa respectiva, dar si nisele conexe, pentru a obtine raspunsuri la ce cauta oamenii, ce nevoi au si comportamente atunci cand cumpara un produs;
  • Analizeaza comportamentul clientilor brandurilor, a dorintelor, preferintelor si eventualelor probleme pe care le au pentru a veni cu solutiile potrivite;
  • Analizeaza concurenta pentru a identifica ce face mai bine, preturile practicate, etc.;
  • Identifica mijloacele/canalele de comunicare potrivite pentru branduri, pentru a ajunge la publicul tinta corect;
  • Participa la sedinte cu echipa de management;
  • Analizeaza toti metricii obtinuti pe fiecare campanie/reclama pentru a pastra ce functioneaza si schimba ce nu functioneaza.

Conceptul magazinului este definit de eleganta, simplitate, rafinament, iar acest lucru se reflecta in design-ul hainelor si accesoriilor destinate exclusiv barbatilor.Colectiile noastre tin cont de tendintele actuale in materie de design vestimentar, comercializand produse de lux ale principalelor case de moda internationale. Locatia noastra este situata in zona centrala a Bucurestiului! Te asteptam intr-un mediu primitor, bine organizat, cu un design unic si cu mult spor!

Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024