Gratis

Specialist managementul deseurilor

Environmental Global Solution / Ideal Consulting

Candidatul Ideal

- Cunostinte obligatorii de Microsoft Windows cu accent pe utilizarea Excel-ului;
- Disponibilitate pentru a invata notiuni din domeniul protectiei mediului;
- Rapiditate si acuratete in efectuarea activitatilor;
- Abilitati de comunicare si de prioritizare si coordonare a propriei activitati;
- Colaborarea stransa cu echipa pentru a asigura o flux de lucru eficient;
- Punctualitate;
-Experienta anterioara intr-un rol in domeniul back office reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Verificare documente si introducere in aplicatii specifice, respectand termenele si procedurile interne;
-Arhivare electronica a documentiei de mediu;
-Colectarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀si inregistrarea datelor referitoare la generarea si gestionarea deseurilor;
-Furnizarea de suport administrativ si tehnic pentru colegi.

Beneficii:
Tichete de masa;
Training si sustinere pentru dezvoltare continua;
Oportunități de avansare in cadrul companiei;
Mediu de lucru prietenos;
Beneficii suplimentare in functie de rezultate.

Grupul IDEAL CONSULTING este specializat in oferirea de solutii complete privind protectia mediului, consultanta de specialitate, colectare deseuri periculoase si nepericuloase cu o experienta de peste 12 ani in domeniul Protectiei Mediului.
Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 10 Iul. 2024