Gratis

SPECIALIST IN MARKETING

Biroul European de Reprezentare

Candidatul Ideal

Experiență relevantă în marketing digital, în special pe platformele de social media (Facebook, Instagram).
Abilități excelente de comunicare și creativitate.
Capacitatea de a crea conținut atractiv (postări, imagini, filmulețe).
Cunoștințe de bază în editare foto și video.
Abilități de analiză pentru a măsura și optimiza performanțele campaniilor.
Persoană proactivă, cu inițiativă și capacitatea de a lucra independent.
Experiență în gestionarea comunităților online și participarea activă în diverse grupuri de discuții.
Cunoștințe despre tendințele actuale în marketingul online și capacitatea de a se adapta rapid la noi instrumente și tehnici.

Descrierea jobului

Crearea și publicarea de conținut relevant și atractiv pe paginile de Facebook și Instagram ale societății.
Dezvoltarea și implementarea strategiilor ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄de promovare pe social media.
Realizarea și editarea de filmulețe promoționale.
Gestionarea și creșterea comunității online prin participarea activă în diverse grupuri și forumuri pentru a face reclamă societății.
Monitorizarea și raportarea performanței postărilor și campaniilor de marketing.
Colaborarea cu echipa pentru a dezvolta noi idei de promovare și campanii de marketing.
Răspunsul prompt la comentarii și mesaje, pentru a menține o relație bună cu urmăritorii.
Identificarea și contactarea influencerilor sau altor parteneri de promovare.

Societate specializată în domeniul acordării despăgubirilor în cazul deceselor sau vătămărilor corporale. Aceste decese sau vătămări trebuie să fie survenite în urma unui accident rutier.

Obținem despăgubiri corecte, care respectă toate drepturile persoanei vătămate, a moștenitorilor persoanei decedate, și recuperăm toate prejudiciile financiare cauzate de accidentul rutier, inclusiv spitalizare, materiale medicale necesare sau rentă viageră.

Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024