Gratis

Specialist in digital marketing

Top Line Europa

Candidatul Ideal

- Studii superioare absolvite in domeniul Marketing si Comunicare
- Experienta similara pe un post similar de minim 2 ani
- Cunostinte de limba engleza - nivel avansat
- Abilitati de comunicare si relationare, deschidere, dinamism, abilitati de organizare, confidentialitate, impartialitate, rabdare, rezistenta la stres, abilitatea de a lucra cu termene limita.

Descrierea jobului

- Propune, planifica si implementeaza actiuni de marketing digital acoperind Facebook, Instagram, Youtube, Google, LinkedIn;
- Responsabil cu rapoartele privind ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄rezultatele actiunilor implementate precum si indicatorii specifici fiecarui canal de comunicare cu propuneri de imbunatatire si plan de actiuni
- Gestioneaza relatia cu agentiile de digital marketing: brief, optimizare indicatori, optimizari actiuni marketing digital ongoing;
- Responsabil cu planificarea si urmarirea bugetului de digital si optimizarea bugetelor alocate in acord cu obiectivele stabilite;
- Gestioneaza paginile de Social Media;
- Pregateste planul de postari si urmareste atingerea KPI stabiliti

Avand o experienta de 27 ani, Top Line este lider pe piata din Romania in domeniul distributiei de aparatura si mobilier pentru saloanele de infrumusetare, precum si de branduri cosmetice profesionale de lux.

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 10 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024