Gratis

Specialist calitate - Freshful

eMAG

Candidatul Ideal

​Companie românească fondată în 2021, Freshful by eMAG este primul hipermarket 100% online din România, cu o varietate de peste 20.000 de produse alimentare și bunuri FMCG de la producători locali și internaționali.

Scopul nostru? Să oferim oamenilor mai mult timp pentru lucrurile care contează cu adevărat, printr-un serviciu de livrare rapidă sau programată a unui coș complet de cumpărături zilnice, de la bunătăți proaspete și congelate până la articole de uz casnic.

Din depozitul de 10.000 m², împărțit în zone cu temperatură controlată, comenzile Freshful sunt livrate cu mașini frigorifice până la ușa clientului, 7 zile din 7, între orele 8:00-22:00.
Specialist Calitate
Stii ca te potrivesti dacă bifezi:
  • Ai abilități de comunicare;
  • Esti o persoana muncitoare si implicata;
  • Respecti termenele limita;
  • Ai atentie sporita la detalii, iti doresti sa asimilezi cunostinte noi specifice rolului;
  • Faci fata provocarilor, te adaptezi usor si gasesti solutii in situatii neprevazute;
  • Esti dispus sa lucrezi intr-un mediu de lucru care implica si efort fizic;
  • Esti dispus sa lucrezi in conditii de temperatura controlata in intervalele 0-4 grade si 18-26 grade.

Descrierea jobului

Responsabilitatea principala a postului va consta in asigurarea calitatii produselor alimentare proaspete (legume, fructe, produse refrigerate, congelate si de panificatie); ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈a produselor alimentare care nu necesita temperatura controlata si a produselor nealimentare (bauturi spirtoase, cosmetice, detergenti, tutun).

Verificarea calitativa in depozit se refera la incadrarea produselor in legislatia, normele, standardele in vigoare si presupune:
  • masurarea temperaturii produselor, unde este cazul;
  • verificarea organoleptica, unde este cazul;
  • verificarea etichetelor produselor;
  • verificarea documentelor de insotire a marfii (declaratiile de conformitate);
  • comunicarea documentata a deciziilor catre departamentele implicate in flux.

LOCATIE: Stefanestii de Jos (asiguram transport de la statia de metrou Pipera);

De ce beneficii de bucuri la eMAG:
  • Pachet salarial competitiv (parte fixa + bonus de performanta);
  • Asigurare medicala privata;
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Buget flexibil pentru beneficii (tichete de masa/vouchere de vacanta/pensie privata/alte beneficii);
  • Transport asigurat;

Descrierea companiei

Grow Faster.

Suntem mereu in cautarea celor cu adevarat pasionati de ceea ce fac. Daca esti printre ei, sigur exista un loc pentru tine in eMAG. Am crescut foarte rapid si suntem hotarati sa o facem in continuare. Ce ne-a adus aici a fost dorinta de evolutie continua si rezultate concrete.

La eMAG, o serie de principii puternice ne ghideaza zi de zi: intelegem clientul, gandim ca un antreprenor de succes, luam decizii bazate pe date, analizam impactul lor, actionam responsabil, ne sustinem reciproc si crestem impreuna cu business-ul. Ele ne definesc si ne ajuta sa devenim destinatia preferata de shopping pentru clientii nostri.

Aproape 6000 de colegi lucreaza acum in eMAG. Credem foarte mult in dezvoltarea oamenilor si din acest motiv investim in fiecare an mai multa energie si resurse pentru a ramane o organizatie care invata in permanenta. Vrem sa ne asiguram ca tu vei avea cei mai talentati colegi si mediul in care sa cresti si sa obtii performante, sa devii ce iti doresti la nivel uman si profesional.

Publicat 10 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024