Gratis

Specialist achizitii

Magazinele

Candidatul Ideal

Cautam o persoana sociabila, calma, rapida in gandire, cu initiativa, bune abilitati de comunicare orala si scrisa, rezistenta la stres, orientata catre rezultate ambitioase si determinata. O persoana analitica, cu capacitate de organizare a propriei munci, punctualitate si rigurozitate.

Necesita :
  • cunostine solide de MS Office (Excel, Word, Outlook, Teams);
  • experienta in utilizarea programelor de tip ERP;
  • permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilul de achizitii se ocupa de lansarea comenzilor catre furnizori si mentine relatiile cu acestia, gestioneaza stocurile de marfa din ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁reteaua de magazine, actualizeaza preturile de achizitie si vanzare , gestioneaza contractele comerciale incheiate cu partenerii si urmareste respectarea lor.
De asemenea intretine relatiile de colaborare cu toate departamentele companiei pentru buna desfasurare a activitatii.

Beneficii:
Oferim un pachet salarial motivant, cu cresteri salariale constante, cu bonusuri si prime in functie de performante si vechime. Si cel mai important lucru oferim stabilitatea locului de munca, seriozitate si posibilitate de promovare intr-o companie in plina dezvoltare!

“Magazinele Brutaria Baia Sprie” este o retea de 16 puncte de vanzare, specializata in vanzarea de produse de panificatie, patiserie si cofetarie. Este o retea moderna , curata, organizata, a carei magazine sunt situate in Baia Mare si Baia Sprie.
Echipa de vanzari a Magazinelor “Brutaria Baia Sprie” este o echipa dinamica, sociabila, cu o atitudine proactiva.

Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024