Gratis

Specialist Achizitii si Ofertare

SC INECO ELECTRIC SRL

Candidatul Ideal

Angajam Specialist Achizitii si Ofertare

- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- Lucrul in echipa si colaborarea cu alte departamente;
- Bune abilitati de organizare, sinteza si analiza;
- Meticulozitate, atentie la detalii;
- Spirit de initiativa;
- Cunostinte foarte bune de utilizare PC - Microsoft Office (EXCEL in special);
- Proactivitate si capacitatea de a gasi solutii;
- Experienta in activitatile de vanzari reprezinta un avantaj;
- Cunoasterea pietei de profil constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
- Mentinearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii societatii;
- Realizarea intregului proces de la ofertare pana la livrare;
︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈- Procesarea comenzilor receptionate;
- Transmiterea de cereri de oferta catre producatori/ furnizori in vederea realizarii achizitiilor de materiale;
- Analizarea ofertelor primite in vederea clarificarii aspectelor tehnice si conditiilor comerciale;
- Intocmirea ofertei de pret si realizarea achizitiei pentru produsele comandate prin transmiterea comenzilor ferme catre producator/furnizor;
- Coordonarea livrarilor de materiale;
- Tinerea unei evidente a desfasurarii lucrarilor ofertate si aflate in executie;

Beneficii oferite:
- Contract individual de munca incheiat pentru perioada nedeterminata;
- Pachet salarial motivant;
- Abonament medical Premium;
- Bonuri de masa;
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua dezvoltare profesionala.

Din 2011 Ineco Electric vine in intampinarea clientilor ca distribuitorul unei game complexe de materiale si echipamente pentru retele si instalatii electrice, care gaseste solutiile optime pentru proiecte dintre cele mai variate!

Suntem o echipa de oameni tineri si ambitiosi care demonstreaza, cu fiecare comanda onorata cu succes, ca profesionalismul merge mana in mana cu bucuria lucrului bine facut! Echipa Ineco Electric este mereu alaturi de clienti, parteneri, incercand sa mentina relatii excelente cu acestia. Este deschisa colaborarilor, ofera solutii si urmareste sa diversifice gama de produse si servicii, adaptandu-se cerintelor pietei.

Ne recomanda proiectele pe care le-am adunat in Portofoliu de-a lungul celor 12 ani de activitate.

www.inecoelectric.ro

Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024