Gratis

Spalator autovehicule rutiere

AIC SERVICE NETWORK SRL

Candidatul Ideal

Studii medii
Experienta operatii spalare/igienizare interioara autovehicule comerciale/ autoturisme constituie un avantaj
Atentie la detalii, capacitatea de a invata si rezolva problemele
Abilitatea de a lucra in echipa
Disponibilitatea de a lucra la inaltimi de pana la 4.5 m ( in functie de lucrarile si vehiculele din service)
Corectitudine, implicare, initiativa, punctualitate
Permis conducere: B, ( un plus pentru permis conducere categoria C )

Descrierea jobului

Executarea de operatii colantare/decolantare, operatii spalare/igienizare interioara pentru autovehicule comerciale ( sarcina 3.5 t inclusiv cisterne, betoniere, bene basculabile, semiremorci ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃transport temperatura controlata/ marfuri generale/ vehicule/ cementruck-uri), autoturisme
Constatare status repere primite si intocmire lista materiale necesare

AIC SERVICE NETWORK este un service multibrand cu o experienta de peste 25 ani in reparatiile pentru camioane si semiremorci. Efectuam reparatii complexe de mecanica, electrica, tinichigerie, pregatire/ vopsitorie pentru toate tipurile de vehicule comerciale si semiremorci.
- asiguram: transport cu microbuzul propriu, echipament de protectie si SDV-uri, un mediu de lucru corespunzator desfasurarii activitatii si posibilitati de dezvoltare in cariera.
www.cefintrucks.com

Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024