Gratis

Soferi Uber/Bolt. !! Angajare nu colaborare !!

XRENTX ROMANIA S.R.L.
60 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Ce cautam ?
Cautăm șofer cat. B pentru rideshare pe platformele Uber si Bolt.
Ne dorim sa aibă:
  • Minim 21 ani;
  • Permis cat. B de minim 2 ani;
  • Atestat ARR pentru a putea desfasura activitatea de ridesharing ( in cazul in care nu aveti atestat puteti fi angajat dupa obtinerea acestuia )
  • Sociabilitate, tact, amabilitate;
  • Atenţie concentrată şi distributivă;
  • Aptitudine de comunicare;
  • Spirit organizatoric, capacitate de a lucra cu oamenii;
  • Punctualitate;

Descrierea jobului

Ce oferim?
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • Pachet salarial motivant; ( parte fixa + bonusuri in functie de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂incasari )

Alte Detalii

XrentX Romania angajeaza persoane pentru posul de sofer nu subinchiriaza masinile pentru efectuarea acestei activitati. Toate cheltuielile, precum, alimentarea, taxele aferente cartii de munca, contabilitatea, mentenanta masinii, etc vor fi suportate de catre XrentX. Persoanele angajate pentru acest post nu va achita niciodata din bugetul propriu combustibilul, consumabile, autoturismul, etc. Responsabilitatile soferului sunt de a conduce, de a avea un comportament decent si de a ingriji autoturismul.

XrentX Romania face parte din grupul XrentX Group, grup de firme detinut de o firma Elvetiana. XrentX isi desfasoara activitatea in Europa in Elvetia, Germania, Austria, Italia si Romania. XrentX Romania se axeaza pe serviciul de ridesharing prin angajare nu colaborare prin subinchirierea masinilor catre soferi.
Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024