Gratis

Sofer de protocol - Conducator auto

VEHICLE MANAGEMENT SYSTEMS SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Cum arată candidatul potrivit pentru noi?
  • Este punctual, serios, prezentabil;
  • Deține bune abilități de comunicare;
  • Are permis auto categoria B - minim 3 ani;
  • Are atestat de transport persoane;
  • Cunoaște limba engleză -> nivel intermediar.

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitățile tale?
  • Conducerea unui autoturism din clasa business;
  • Respectarea protocolului și a ținutei business;
  • Preluarea pasagerilor ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄de la locațiile prestabilite și transferul acestora către destinația dorită în București;
  • Comunicarea constantă cu dispeceratul.

VMS, companie infiintata in 2005, este principalul furnizor de servicii private de transferuri auto pentru companii multinationale, institutii diplomatice si operatori de turism. VMS face parte din grupul Autonom, lider national al serviciilor de rent-a-car, cu o flota de peste 14000 de masini si 44 de agentii in 33 de orase.

Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024