Gratis

Soferi pentru Transport Echipaje de Zbor

TRANSAERO INVESTMENT GROUP SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Ce vei face:
•⁠ ⁠Vei asigura transportul în siguranță al echipajelor de zbor către și de la aeroporturi și hoteluri.
•⁠ ⁠Vei respecta programul de transport stabilit și instrucțiunile dispecerilor.
•⁠ ⁠Vei menține o comunicare constantă cu dispecerii și vei raporta orice situație neprevăzută.
•⁠ ⁠Vei menține vehiculul în stare bună de funcționare și curățenie.

Descrierea jobului

Ce ne dorim de la tine:
•⁠ ⁠Permis de conducere categoria B (categoria D este un plus).
•⁠ ⁠Experiență anterioară ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀în transport persoane sau într-un rol similar.
•⁠ ⁠Abilități bune de comunicare în limba engleză.
•⁠ ⁠Disponibilitate pentru lucru în deplasare, inclusiv în ture, weekenduri și sărbători legale.
Ce îți oferim:
•⁠ ⁠Pachet salarial atractiv și bonuri de masă.
•⁠ ⁠Oportunități de dezvoltare profesională.
•⁠ ⁠Un mediu de lucru dinamic și prietenos.
Dacă ești interesat să te alături echipei noastre și să contribui la asigurarea unui transport de calitate pentru echipajele de zbor, te invităm să ne contactezi!

TransAero Investment Group, lider european în transportul echipajelor de zbor, este în căutarea unor soferi dedicați și responsabili pentru a se alătura echipei noastre dinamice.
Publicat 13 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 13 Oct. 2024