Gratis

Conducator Auto

S.C. MAKITA EU S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Absolvent liceu;
  • Cunostinte minime pachet Office;
  • Persoana comunicativa, atenta la detalii;
  • Cunostinte medii de limba engleza scris / citit / vorbit.

Descrierea jobului

  • Conducerea autoturismelor aflate in parcul Makita EU;
  • Intocmirea foilor de parcurs;
  • Verificarea autoturismelor aflate in parcul Makita EU;
  • Depunere ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄documente autoritati;
  • Activitati administrative.

Makita proiecteaza si produce o gama extinsa de scule electrice, care include, in principal, fierastraie circulare si pendulare, rindele, masini de insurubat, ciocane rotopercutoare, polizoare si slefuitoare. In anul 2015, corporatia Makita a sarbatorit 100 de ani de la infiintare, perioada in care a devenit cel mai important producator japonez de scule electrice portabile, cu recunoastere internationala.
Makita are fabrici amplasate in Japonia, Brazilia, China, Thailanda, Germania, Marea Britanie si USA si Romania, aproximativ doua treimi din productia de scule fiind realizata in afara Japoniei.
Corporatia Makita a inceput fabricarea de scule in Romania in martie 2007, preconizand ca aceasta unitate de productie sa devina cea mai importanta din Europa. In prezent, fabrica Makita din Romania are peste 2500 de angajati.
Obiectivul Makita este de a deveni cel mai bun furnizor mondial de scule electrice, inclusiv scule cu acumulatori, masini de prelucrare a lemnului, scule pneumatice si scule pentru gradina, toate acestea facand viata mult mai placuta si confortabila pentru utilizatori.

Te invitam la Makita - Locul tau de munca stabil - Branesti, Str. I.C. Bratianu, nr.164, Jud. Ilfov
E-mail: recrutare@mmrmakita.eu

Va notificam prin accesarea link-ului urmator: http://makitajobs.ro/notificarea-prelucrarii-datelor/ privind modul in care noi, SC MAKITA EU SRL, va procesam datele personale, in calitate de controlor de date, impreuna cu masurile si procesele folosite, pentru a asigura o protectie adecvata.
Publicat 21 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 20 Sept. 2024