Gratis

Soferi de camion pentru comunitate

Diabol sro
5 poziții

Candidatul Ideal

Firma Diabol sro cauta soferi de camion (pe comunitate sau intern), vorbitor de limba engleza sau franceza (incepatori).

Descrierea jobului

Curse pe distante relative scurte 80 - 500 km
Perioada de lucru 4 sapt. - 2 sapt acasa /4 la ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈lucru- 1 sapt. acasa sau se poate sta la lucru si 5 ori 6 sapt cu 2-3 acasa
Camioane noi DAF si VOLVO (euro 6)
Zile de concediu - 25/an
Imbracaminte si incaltaminte de serviciu
Garaj cu internet, dusuri, bucatarie, casa de serviciu
Diurna 55 euro/zi + salariul brut (1053 euro) + bani de buzunar 7,14 euro/zi + bani de transport 250 euro
Prima de instalare - 150 euro
Al 13-lea (dupa 6 luni de zile) si 14-lea salariu (dupa 4 ani de zile)
Marirea salariului dupa primele 6 luni si dupa 9 luni, mai apoi marirea consecutiva dupa fiecare an lucrat cu 50 de euro
Weekend-urile se petrec la garaj (de cel putin 2 ori pe luna) care este dotat cu bucatarie, internet, dusuri, masini de spalat, uscatoare, etc.

Mai multe detalii despre compania Diabol sro puteti afla de pe site-ul nostru: http://www.diabol-sro.sk/
Publicat 24 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 24 Iul. 2024