Gratis

SOFER

Magnum Concrete Structure SRL

Candidatul Ideal

Flexibilitate şi adaptabilitate

Lucrul în echipă

Orientare spre îndeplinirea obiectivelor

Stăpanire de sine în situaţii de stres

Descrierea jobului

Coordoneaza si organizeaza realizarea lucrarilor de constructii in conformitate cu proiectele si cu graficele de executie, urmarind incadrarea stricta ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄in ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄termenele de executie, in bugetele lucrarilor si raspunzand de calitatea lucrarilor executate;

Magnum Concrete Structure SRL este o companie care a luat nastere in anul 2014 si reuneste tineri profesionisti cu o notabila experienta in domeniul constructiilor. In proiectele noastre, intreprinse în trecut, cât și în proiectele rezidențiale prezente, am ținut mereu cont de cerințele clienților noștrii și anume: tipul de proiect, bugetul stabilit, perioada și metoda de construcție respectând arhitectura proiectului dezvoltat.
Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 12 Iun. 2024 Expiră 12 Iul. 2024