Gratis

Sofer Trailer Catergorie C+E

Utilup Rental Srl

Candidatul Ideal

- Sociabil.
- Spririt de echipa.
- Focusat pentru rezolvarea problemelor zilnice referitor de livrare / ridicare nacele.

Descrierea jobului

Cautam un conducator de trailer foarte responsabil ! Comunicativ ! Amiabil cu clienti !
Focusat pe livrarea nacelelor si rezolvarea ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄problemelor aparuta !
Program de lucru de luni - vineri !
Sambata si Duminica : Liber !
Asiguram : salar motivant ! Bonusuri in functie de km parcursi lunar ! 13 lea salar !
Transporturile facem exclusiv pentru nacelele noastre ! Nu cautam curse de pe bursa transport !
Trebe sa ocupa cu livrarea nacelelor in diferite santiere in Romania !
Sa ocupa cu incarcare si descarcare nacelelor !
Predare/ridicare/ transport in conditile de siguranta !

Suntem a firma specializata de inchiriere nacele si telehandlere in toate Romania !
Avem o flota de 450 de nacele !
Efectiv de trailer de 3 cap tractor Mercedes Actros !
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024