Gratis

Sofer pentru transfer si servicii de parcare - Otopeni

WLC EXPERT
4 poziții

Candidatul Ideal

Te rugăm să citești cu atenție descrierea jobului și să aplici doar dacă ți se potrivește!
Locul tău de muncă va fi în Otopeni. Dacă vrei să estimezi distanța dintre locuința ta și viitorul loc de muncă, poți să adaugi Park4Fly pe Google Maps sau accesează acest link: https://maps.app.goo.gl/reyK153RWEVc2GKk8

BENEFICII:
- Program flexibil.
- Bonuri de masă.
- Bonusuri și comisioane pentru performanță (îți vom explica la interviu sistemul nostru de bonusare și ce trebuie să faci ca să primești cele mai bune bonusuri din grilă).

Pentru acest job, avem nevoie de 4 colegi:

- prietenoși și cu aspect plăcut;
- cu abilități bune de comunicare și relaționare;
- empatici și puternic orientați către clienți;
- organizați și atenți la detalii;
- cu minime cunoștințe de lucru pe calculator;

CONDIȚIE OBLIGATORIE: PERMIS DE CONDUCERE CATEGORIA B

Descrierea jobului

Park4Fly face parte din grupul WLC Expert și este o parcare privată situată în apropierea aeroportului Otopeni.
Activitatea are loc ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀în Otopeni.

Iată ce vei face dacă vei deveni colegul nostru:

1. Vei întâmpina clienții și vei aloca locurile de parcare.
2. Vei promova serviciile extra parcare către toți clienții noștri.
3. Vei încasa contravaloarea serviciilor de parcare și a serviciilor extra.
4. Vei procesa rezervările preluate fie telefonic, fie online, în sistemul nostru de rezervări.
5. La cerere, vei asigura transferul automobilelor clienților de la și către aeroport.

Park4Fly face parte din grupul WLC Expert și este o parcare aflată în proximitatea aeroportului Otopeni, cu peste 1000 de locuri de parcare supravegheate 24/7.
Oferim servicii de tip long term parking 24/7 și asigurăm tranfer de la și către aeroport pentru toți clienții noștri.
Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024