Gratis

Sofer profesionist categoria C+E Comunitate+UK

VICONEX-TRANS S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte:

-Permis categoria C+E-Card tahograf

-Atestat profesional pentru transport marfa/certificat de pregatire profesionala

-Cunoașterea unei limbi străine constituie un avantaj.

-Respectarea orelor de prezentare la incarcare, livrare.

Descrierea jobului

-salariu prelata de la 2700 Euro, Frigo de la 2850 Euro.

-bonus de kilometru

-punctualitate și corectitudine la ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄plata salariului

-avansuri săptămânale la cerere

-toate masinile sunt dotate cu aparate de taxe de drum automate, telefon de firma, GPS.

-camioane E6 (DAF, VOLVO) de maxim 4 ani-

Dispecerat in limba Romana-

sejur de 6 saptamani cu 2 saptamani pauza sau 8 saptamani cu 3 saptamani pauza ori se stabilește de comun acord-

schimburile sunt decontate de firmă

De peste 15 ani, Viconex Trans este un furnizor de încredere de servicii de transport cu camioane
în toată Europa și Marea Britanie.
Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024