Gratis

sofer livrator

ELECTRO-FLUX SRL

Candidatul Ideal

Permis conducere categ B;
Serios, cinstit, adaptabill, rapid;
Responsabil, onest, dinamic;
Bune abilitati de comunicare, atent la detalii;

Descrierea jobului

Posibilitatea dezvoltarii profesionale inr-un mediu profesionist si dinamic
Asigura livrarea marfurilor catre clientii din zona, conform traseului primit;
Prin livrarea ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁prompta, atitudinea respectuoasa si proactiva vei contribui in mod direct atat la satisfactia clientilor, cat si la succesul companiei noastre;
Ne asteptam sa fii responsabil in gestionarea banilor, totodata sa conduci prudent, cu simt de raspundere, respectand regulile de circulatie.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024